WARKOT #22

Co się dzieje w Rozalińskiej szkole?

Ubiegły tydzień minął nam w gąszczu przygotowań i gorączkowych oczekiwań na dzień Wolontariusza. A było na co czekać! Zaczęliśmy od warsztatów pokazowych Akademii Mistrzów Świata w robotyce Spice Gears – Team 5883. Uczestnicy – zarówno dzieci, jak i młodzież mieli okazję własnoręcznie stworzyć swojego robota. Warsztaty były tak interesujące, że nawet dorośli rzucali zaciekawione spojrzenia.

A to był dopiero początek atrakcji. Odbyły się też m.in warsztaty fotograficzne i komiksowe, panele konferencyjne, prelekcje, bankiet oraz koncert dobroczynny. Gościliśmy dużo zasłużonych dla wolontariatu gości, którym chcieliśmy wynagrodzić trud wręczając wyróżnienie “Napędzam do działania”.

W Muzeum Opowieści w ramach cyklu “Qultura fest” odbywają się cyklicznie, przeróżne koncerty. Propozycja artystów i gatunków muzycznych jakie prezentują jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio gościliśmy kapele Teepee. A już w tą sobotę wystąpi Sviatyj! Gorąco zapraszamy! Bilety już w sprzedaży. Przypominamy o naszej stałej ofercie Muzeum Opowieści z tematycznymi warsztatami dopasowanymi do waszych zainteresowań. Oprócz tego mamy jeszcze ostatnie miejsce na szkolenie Pracownik Biurowy ze specjalności Social media. Sprawdź – https://www.facebook.com/619995645127328/photos/a.620004038459822/775738056219752/?type=3&theater Ruszamy również z zapisami do kolejnej grupy na warsztaty podnoszące kompetencje cyfrowe, skierowane do osób, które chcą nauczyć się obsługi komputera bądź podnieść swoją wiedzę z zakresu m.in obróbki zdjęć i obsługi programu graficznego. www.facebook.com/Latarnicy2020/